Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktivity

Aktivity

S Falcem se snažíme dělat hodně aktivit. Nejvíc nás asi teď pohltil dogtrekking, ale pracujeme i mozkem :D v dogdancingu a poslušnosti se strááášně zlepšil brouček. :) 

POSLUŠNOST: Ta Falca celkem baví, snaží se při ní mnohdy chvíli i bez pamlsku. Máme za sebou úspěšně složenou zkoušku ZOP, ZZO a zkoušku BH. Letos nás asi ještě čeká zkusit OB-Z  a ZPU1.

pár fotek tu :

DOGDANCING: Falco umí už spoustu triků. Máme za sebou již několik závodů a Falco na nich pracuje pěkně, pokud je to za pamlsek, maká tak doufám, že ještě nějaký objedeme. Jinak máme složené 4 zkoušky DWD1, F1, HtM1, MD1 na VÝBORNĚ - tím splnil Falco podmínky pro udělení titulu MASTER OF DOGDANCING 1. stupně :)

pár fotek tu:

  

  

  

 

s Britouškem :-) s nejlepším psíkem, kterýho jsme kdy poznali :-)

 foto: Míša Václavů

  

STOPY: Stopy jsou hlavně o tréninku, moc času na šlapání stop nemáme a tak stopujeme hrozně málo. Nyní jsme na 150-200 krokové stopě a začínáme to prokládat i lomy. Falca stopování neskutečně baví, takže když se vždycky odhodláme jít na stopu udělá mi tam neskutečnou radost :-) asi opravdu budeme muset začít chodit častěji.

   

  

DOGFRISBEE:  To je sport zase jen o házení :-D. Frisbee si házíme jenom doma tak pro sebe. Každý rok jezdíme na seminář k Míše Andrové jezdili jsme i na tábory frisbee ale Falco tam neběhá takže jsme to vzdali. Frisbee Falca baví vždycky jen chviličku a tak se snažím udržovat alespoň motivaci.

  

DOGTREKKING: Tak tomu jsme totálně propadli a je to asi naše nejoblíbenější aktivita. Většinou chodíme v sestavě Já a Falco, Michal a Fíček a Verča a Maxík. Falco sice netahá takže mi moc nepomáhá ale tento sport je prostě nenahraditelný, neskutečně vyčerpávající, ale krásný pocit, když dojdete do cíle. V roce 2014 jsem si konečně okusili i LONG a bylo to parádní, nejlepší psí akce, takže se tomu budeme věnovat více a více, samozdřejmě vždy s ohledem na zdraví mých čtyřnohých přátel :) 

image image

 

 

 

TOPlist