Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Novinky

NOVINKY

2016/2017

30. 5.  2016 AKTUALIZACE

27. 5. 2017 - Výlet na Sněžku s Martinou, jak jinak i s Michálkem. Takže se všichni skládáme do auta..jo je nás kůpa.... a jedeme směr Špindl, kde se už přes Kozí hřbety řítíme na hřebeny. Je vedro k padnutí, my bez opalováku..... no umíráme..... pálí to fest. Výsledkem, úplně luxusní výhledy, ale strašně moc lidí...a ty připečený ramena au au :D fotky ZDE.

13. 5. 2017 - A zase to jedno odpoledne, kdy jsme utekli z práce dřív a vyšli si na procházku na hory. Procházka s Verčou po Horních Mísečkách za úplně luxusního počasí. Báďa se choval božsky a i se třema psíkama, jde vyjít na procházku. Jo mám boží smečku :) fotky ZDE.

13. 5. 2017 - Psi na treku - parádní akcička díky, které jsme ušli krásným okruhem 25 km po Jizerkách. Vyšlápli jsme si s Michalem s celou smečkou, takže nás šlo opravdu kusanec. Počasí nás trošku pozlobilo, ale užili jsme si výlet a i trošku unavili Báďu. Huráá. :D

Květen 2017 - Fíček oslavil své již 10. narozeniny, tak ať se máme spolu stále tak fajn :) a ještě toho spoustu odťapeme :)

28. 4. - 1. 5. 2017 Krušnohorský dogtrekking - náš první letošní long, a jak jinak opět luxusní. Velké dík Michálkovi, který to se mnou dal úplně parádně a my tak urazili 92 km za 32:50 hod. Krize byla a ne jedna...ale Fíček to dal, ťapkal jako mladík. :) :) Fotky ZDE

23. 4. 2017 - Trénink dogfrisbee v Praze - Míša vypsala dopolední trénink a tak jsem neváhala a s Báďou jela. Co jinýho než parádní socializace ve městě a ještě k tomu i potrénujeme :). A musím říct, že byl božíí :) všude plno psů a on prostě oči jen pro talíře a lítání za nimi. Děkuji Míše za super trénink a my už jen házet a trénovat. :)

Fotka uživatele Stanislava Horáčková.

16. 4. 2017 - Od nás nedaleko ve Vrchlabí jsou každý týden tréninky agilit, a tak s Báďou okoušíme i parkur, a musím říct, že nás to začalo strašně moc bavit. Báďa je opravdu pros všechno prostě. :)

Fotka uživatele Stanislava Horáčková.

15. 4. 2017 - Klubová výstava- Hradec Králové, Báďa se krásně se předvedl a získal parádní posudek od p. rozhodčího Kukly : 10ti měsíční pes, silné kostry, dobrého typu, standartní hlava, dobrý hřbet, záď i hrudník, pěkný pohyb, dobrá struktura srsti, dobré rozložení znaků, výborně předveden.

Nakonec v třídě mladých V4 v konkurenci 20 psů.
Mám z něho opravdu radost, krásně spolupracuje je to můj božan

Na fotce bráchové, Etien, E-bay a Edmond.

Fotka uživatele Stanislava Horáčková. Fotka uživatele Stanislava Horáčková.

Fotka uživatele Stanislava Horáčková. Fotka uživatele Stanislava Horáčková.

9. 4. 2017 - Velikonoční toulání s liškou, taková úplně nejrychlejší akce s Míšou a Lokim. Během časového limitu 6. hodin jsme urazili 23 km a posbírali u toho 10 kontrol. Prošli jsme si krásné okolí Nové Paky a teda mají tam FAKT KRÁSNĚ. :) Báďa bude parádní trekový parťák, jo věřím tomu. :) Dokonce jsme obsadili 2. místo :)

2. 4. 2017 - Svod dorostu v Újezdu u Prahy. Nakonec jsem musela být v práci takže bohužel z Toulovce nebylo nic a ani ze svodu, ale máme nejlepší chovatelku Lenku a ta si vzala Báďu s sebou. Takže máme odsvodováno, prý se choval báječně, z čehož mám opravdu radost a my teď už jen tlapičky, nějakou tu výstavu a prostě si spolu užívat. Moc mě to s ním baví :).

kód ze svodu: A5, K3, W2

http://kpchp.org/fotopsi/15943003.jpg https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17634708_1518130031531234_4900899156031426662_n.jpg?oh=44ab3701938791ccd0182b9d2101d734&oe=59E3221E

25. 3. 2017 - Začínáme učit Báďáčka treku a tak jsme si dali krásné dopoledne v lese, za které jsme urazili krásných 25 km. Takový malý předtrénink na letošní trekovou sezónu, která se už už blíží. :) Báďa roste jako z vody a vymýšlí čím dál větší lumpárny. :D

19. 3. 2017 - Je tu březen a náš už každoroční seminář dogfrisbee v té nejlepší partě choďáčkářů a partě ZKO Rokytnice :) parádní den, konečně mám psisko, které frisbee miluje a tak jsem si to užila celé se vším všudy. Báďa je opravdu pes pro všechno a mooc ho to bavilo, je to šikulín a my už jen trénovat a trénovat. :) Děkujeme Míše za rady. :)

Fotka uživatele Věra Kašparová.

16. 3. 2017 - A poslední běžky, někdy je prostě potřeba zabouchnout dveře v práci dřív než brzy a tak jsme se domluvili s Verčou a jeli si krásně odpočinout. :) Parádní odpoledne na běžkách :)

4. 3. 2017 - První březnové běžky a zase s Martinou a Bendou, do party jsme ještě přizvali Michálka s Matesem a teda parádně si užili celý den na horách. :) Jo tak tohle mě baví hodně :) fotky zde

19. 2. 2017 - Další běžky tentokrát s Martinou a Bendou. Letošní zima je prostě absolutně nejlepší a my toho chceme využít. Na dnešní výpravě s Báďou a Bendou a celý výlet zakončen parádním obědem v Jilemnici, jo tak takhle by to prostě šlo :).

O služebním víkendu jsme domluvili s holkama a chodskou bandou prochajdu do Martinických lesů. Všichni se prolítali, pohráli si a my pak měli zase krásně hodné pejsky. :) Jeden lesní Báďáček z toulání kolem Martinických rybníků :) foto. Kamča

Fotka uživatele Stanislava Horáčková.

18. 2. 2017 - Míša nám nafotila parádní fotky :) zimní krása s nejmladším ze smečky Báďáčkem :)

Fotka uživatele Stanislava Horáčková.

18. 2. 2017 - Zase jeden z těch služebních víkendů, a tak jsme společně vyjeli alespoň na takovou běžko prochajdu. :) všechny fotky ZDE

16. 2. 2017 - Julka nám svěřila Fizzynku, takže party začíná :D. Smečka o celých čtyřech kusech už je celkem hukot. Fotky z prvního dne ZDE.

15. 2. 2017 - Krásný týden pokračuje a tak jsme se z práce taky jednou dostali včas a vyrazili ozkoušet nové běžky do nedalekého Vrchlabí za Míšou a Kamčou :) Nafotili jsme i pár foteček, takže se máme na co těšit :) a teda doufám, že se na běžkách ještě povozím, koupila jsem si fakt parádní set. :) 

Fotka uživatele Stanislava Horáčková.

14. 2. 2017 - Valentýnská procházka :D s Jančou a Májou. Na krásné odpoledne jsem domluvila Badíkovi krásnou a šikovnou australskou slečnu, Janča je můj dobrý spojenec na procházku, protože se můžeme sejít v Roztokách a já tak jdu přímo z práce. Krásná procházka po okolí s parádními výhledy.  :) Badíček si s Májou  poběhali a já měla zase jednou aspoň pořádně vyběhané choďátko. Fotky od Janči :)

12. 2. 2017Běžkovýlet s chodskou bandou - Byla jsem přizvána na jedny ty legendární běžky ve složení s Kamčou, Věrkou, Julkou a Míšou. Hned mi bylo řečeno, že se jedná o jiné běžky než jsem zvyklá, takže jsem byla tedy plná očekávání :D a teda nenapadá mě nic jinýho než říct, že to bylo opravdu luxusní. Sic ujet 11 km za den je trošku výkon :D ale zase těch fotek nafocených a prostě tempo na pohodu, tomu odpovídá :) Bylo to parádní a ikdyž holky nevěřili, jo já jsem prostě přizpůsobivá. :D Moje fotky ZDe :) a tu parádní fotky od Kamči :) Tak už se těším na další běžkovýlet. :) 

image image

image image

image 

11. 2. 2017 - Hlídáme Fizzynku ona je miliónová kočička prostě :) Máme ji rádi a tak jsme nafotili pár chodských foteček. :D Badíček už má 8. měsíců :) utíká to hrozně, je to můj šikulín :) někdy jsem z něho tedy trošku šílená :D :D ale překvapuje mě stále svou učenlivostí, můj božánek :) fotky ZDE

image image

3. 2. - 5. 2. 2017 - Bloody Walk- Zimní sen. - 

image image image 

 Brutální romanťárna jako prase :D Každý si chce zažít svůj zimní sen, jako my si ho odsnili už po druhé. Ale pěkně od začátku! :D Start klasicky v pátek v 21:00 hod. LEdovka, hluboký sníh :D no krása zimy.... Brázdili jsme lesy, asfaltky a kupodivu jsme první etapu přežili téměř bez újmy. Po osmé hod. ráno u čajíčku, polívky, následovalo 40 minutek spánku a hurá na druhou etapu. Začala hezky, ověšeni lyžema a batohem sme si to kráčeli až na Malou Sněžku a ještě dál. Největší mezník tam někdy v poli pod vysílačem, kurňa taková mlha až špatně mi bylo, předemnou Mates v oblečku už ani vidět nebyl...no co mažeme si to metrem sněhu k vysílači, jsme v půlce louky a najednou...no tvl :D moje lyže....... je to v pytli, ona umřela na dobro se zlomila a já tu přemýšlím co dál. Je mi jasné, že druhou etapu bez lyží, blbina jít, takže se chci vrátit dolů na silnici ....... dojdu si pro Kčko a pomažu zpět...aspoň jako živá. Ne jako živá ne, já tu chcípnu rovnou...pár kroků bez lyží,brodím se jako blb..... dolů nebo nahoru, a teď babo raď. ... Po poradě, že ať mažu nahoru...takže Fíčku ano dáme do k vysílači po svých :D jo paráda. Brodím se sněhem....mokrá jsem až na ..... a moje nohy mají asi sto kilo s tím nalepeným sněhem..no tkks..já tu chcípnu. :D Mlha, že nevidím nikam..natož Janču a Michala..no nic bojuju....... S jazykem na vestě dojdu Janču a Michala...a ted mě čeká ještě tak cca 300m krpálem nahoru... jo chcípnu. Trvá mi to..lezu to věčnost a nebýt Michálka, který mi v půlce šel pomoct, tak tam čekám do letního Bloody walka. :D. Nahoře mi Janča půjčuje lyže, no což pokud mi bude fungovat vázání...dám to s Michalem ještě dál... vyvztekaná už z pod kopce, jsem teď úplně nabitá a věřím, že to s Michálkem dáme, ale vím, že to bude bolet a to hodně. Ale pozitivní postoj Michálka, to už je jen na Rejdiště, pak k Husím boudám a už se budeme vracet do Dolního dvora a krásně půjdeme do Prosečného. Sakra..... to bolelo..... Vyšlápli jsme si krásně dvě sjezdovky, nad Tetřevky, pak se krásně ,,svezli" po rovině ....kurňa to vůbec nejede, makám pořád jak blb. Michálek na mě čeká, zdržuju ho, ale neříká nic a jen se ptá..dobrý ? Jo kurňa dobrý :D ale člověk je schopen dát prostě asi už cokoli :D. Takže náš druhý zimní sen celý dosněný a 90 km za necelých 28 hod. Zase nesmrtelná pětice, která celý závod dokončila. Nejvíc díky Michálkovi, Janče, organizátorům a prostě všem, byl to nejlepší víkend, v té zimní sportovní pauze. :) pár fotek TU  :) Můj Fíček mi prostě dává najevo, že tyhle trasy pro něho jsou totální pohodičkou. :) 

image image

 image29. 1. 2017 - Běžky po Krkonoších s Jeníkem a Míšou - A další běžkovýlet s Báďáčkem, tentokrát v jiném složení a to s Míšou a Jeníkem. Počasí imagehlásili opět luxusní a tak nám Jeník naplánoval boží a bezkonkurenční trasu. Autobusem jsme se hromadně dopravili na Špindlerovku a pak si už jen a jen užívali boží trasu. :) Špindlerovka -  Dívčí- Mužské kameny- Vysoké kolo- Sněžné jámy- Violík- Česká budka- U čtyř pánů- Vrbatova bouda- Jilemnická bouda a závěrem krásný sjezd sjezdovkou dolů do Špindlu. Sakum pikum 19 km po hřebeni a svištělo to teda parádně. :) Tempo parádní, psiska makala, jak jen mohla a Badíček večer dokonce i spinkal. :D Fotky ZDE.  

image image

image

28. 1. 2017 - Běžky po KrkonošíchVe složení já s Báďáčkem a Falcem jsme pobrali Michálka s Matesem a vyrazili na běžkovýlet na Horní Mísečky. Počasí luxusní a pro nás totální relax :). Báďa se učí zápřahu a disciplíně :D a Falco je pro něho ten nejlepší učitel. :) Fotek nafoceno mraky, jo tak tohle zbožňuju :) 

foto ZDE

image image imageimage image image

18. 1. 2017 - Čelovkoběžky s chodskou bandou, které se domluvili na středeční odpoledne. Z práce jsem vypadla brzy a v půl čtvrté jsme se hlásili na parkovišti na Benecku. Ve složení Věrky s Čertíkem, Jíti s Tripínem, Míši s Lokym a Liborem s Angii jsme vyrazili s Badíčkem na krásných 18 km po Benecku. Znáte to ? Taková ta trať bez lidí, naprosto luxusní hospoda u Piráta a luxusní tempíčko na trase. :D A pak, že já ženu a každýho uženu. :D Chci znova hned teď .... Děkuji bando bylo to luxuxsní :) Fotky ZDE.

15. 1. 2017 - konečně přišla ta pravá zima a tak procházkujeme, fotíme a výletíme na běžkách :) Po práci stíháme už jen noční běžky, ale i tak si to užíváme :) Z Báďáčka roste pořádný kus psa a učí se být trekařským parťákem. :)

Fotka uživatele Stanislava Horáčková. Fotka uživatele Michal Mihok.

1. 1. 2017- NOVOROČNÍ POCHÁZKA NA ČERTOVKU 

image image image

Novoroční procházka nemůže prostě chybět a my si první den roku 2017 maximálně užili, takových krásných 5 hodin venku. Roprachtice máme moc rádi a máme tam spousta kamarádů, takže než jsme všechny pozdravili a popřáli si do nového roku jen to nejlepší byl skoro večer. Nádherná námraza udělala z přírody konečně krásnou zimu a tak jsem nafotila i nové fotečky Báďáčka. Konečně jsme i využili dárečky od chzechblack- neoprenový disk, z kterého je Báďáček teda opravdu úplně vedle. :) Prostě první den roku 2017 jak má být, s těmi nejlepšími :) Fotky ZDE

image image

31. 12.2016 - Naše již tradiční Silvestrovské Dvoračky - 

image image

Každoročně chodíme na Silvestra na Dvoračky a letos vyšel na sobotu takže s námi vyťápl i Michal s Matesem, já tedy s celou smečkou a ještě Verča s Maxem a Fíďou. Parádní počasí, nejlepší oběd na Dvoračkách a krása u Růženčiny zahrádky, prostě luxus na kopečku. :) Večer jsme s psiskama o petardách ani nevěděli a přivítali nový rok 2017, který věřím, že pro nás bude ten nejlepší, protože všechno špatné jsme si už prostě vybrali. ! :) Tak všechno nejlepší do nového roku, přátelé, a uvidíme se na psích akcích a společných procházkách. :) Ať se Vám všem jen a jen daří. :) Fotky ZDE

image image

image image

30. 12. 2016  - Předsilvestrovské běžkotoulky,

image image

hodně na rychlo naplánované běžky s Verčou. Trasa pohodová a úplně nejvíc nejluxusnějších 21 km na běžkách, tohle nám prostě dobilo zase baterky a vydržíme s Verčou tu naši psychicky náročnou práci, zase aspoň do dalších běžek. :D Turistické vořeší duo na běžkách, již sehrané :) a Falco s Fíkem si užívali den taky. :) Fotky ZDE

image image

29. 12. 2016 - Procházka s choďáčky Prachovskýma skalama. 

imageNa chvilku jsme tedy byli odvoláni do práce, ale stihli jsme vše. Do imagePrachovek jsem si vzala i Falca a jsem moc ráda, že s námi zase někam vyrazil. Na chvilku dostal koš, abych si tak nějak zmapovala chodské komando na volno, ale žádný problém nebyl, držel se a i Bártíka na volno a pobíhajíc kolem sebe nevnímal. :) Báďáček je mezi pesanama za vzorňáčka a drží se nás, lítal hlavně s holčičkama od Kamči. Užili jsme si krásnou procházku. Viděli jsme skoro celý vrh E od Brány ráje, jo povedli se božánci. :). Foto Kamča a Sylva :)

image image

28. 12. 2016- Dost už bylo přecpávání, i když my s Báďáčkem stejně pracovali, ale od 28. 12 nám začala dovolená a tak jsme se krásně dovolovali. :D S holkama jsme podnikli už dlouho plánovaný zimní výlet, no a podařil se :D - Více v proběhlých akcích. :) Fotky ZDE. bylo kouzelně 

image image

VESELÉ VÁNOCE PŘEJEME :)

image image image

22. 12. 2016 - Předvánoční čas v práci 

Nás se předvánoční shon netýkal, krásně jsme ho s Báďáčkem přečkali v práci. Je to božan, vydrží semnou pracovat už i celý týden. :D Někdy je to miláček, ale občas už taky trošku brnká na nervy a pokouší, miláček jeden. :) Zootechnická práce, ale prostě potřebuje parťáka a my si tam spolu užíváme. :)

image image image

17. 12. 2016 - Společná procházka teamu Exotů a Adélky s Crazy. V práci jsem sice držela službu, ale nakonec jsme všechno zvládli. Procházka na Čertovku se podařila parádně, viděli jsme se ještě před Vánoci, předali si dárečky a popřáli si krásné svátky. :) Nejlepší tečkou byl oběd na Šaldově statku v Jilemnici . :) Nejlepší procházkový den :). Krásné Vánoce Exoti. :)  Foto ZDE

image image image

image10. 12. 2016 - S choďáčkem za Krakonošem V. - Dlouho naplánované imageDvoračky s chodskou bandou :) Těšila jsem se moc a vydařilo se nám to parádně. I když nějaké ty sem tam problémky se vyskytly. Nejdřív obleva a trošku deštíček, pak neupravený svah, ale báječná parta lidí udělá prostě suprový den i kdyby padaly trakaře. :) Chodské komando na volno a v tom já si hlídat svého Badíčka :D no zajímavé to bylo :) ale neskutečné jak si dokáže najít on mě... hlavně při sjezdu sjezdovky na kluzáku dolů, koho že to mám zakouslého v noze ?? No jasně, že mého božánka. :) prostě úžasňák ano :) :D :D. Foto: Marcelka.

image image

image

8. 12. 2016 - Uteklo to neskutečně a Báďáček slaví už 6. měsíc :) Jelikož procházky teď v zimě už moc za světla nestíháme, nafotila jsem něco v mezi pracovní pauze. :) A mě to s ním baví neskutečně :)  

image image

image image image

4. 12. 2016 - Výlet na Háskov, takový ten úplně nevinný kratičký výlet, který organizuje Kamča. :) No, ale nic není tak jednoduchý jak se zdá, ale nakonec jsme to přeci jen domluvili a dokonce se po jedenácté hod. scházíme všichni nahoře nad Rokytnicí :). No s holkama prostě vtipný výlet, takže tu uvázat Adélku, tu vyfotit takovou tu společnou fotku, tu najitá krásná zkratka přímo na Brno :D a nejlepší oběd na Háskově. :) Jo zase se těším až spolu někam vyrazíme :) byl to hodně vtipný výlet. :). Foto: Kamča :) 

image image

3. 12. 2016 - Zimní Benecko, konečně pravá zima a tak jsem popadla turisty a vyrazili jsme zase jednou na pořádnou tůru. :) Z domů až na Šeřín a ještě dál :) Došli jsme až pod Černou skálu, i když jsme se bořili po kolena sněhem :) nešlo prostě odolat krásnému dni na horách. Na Rovinkách jsem si krásně poobědvala a na večer i skoro povečeřela a až úplně za tmy dorazila domů :). Naše trasa přes 40 km, byla po náročném týdnu prostě balzámem na duši. :) Foto ZDE

image image image

image image image

26. 11. 2016 - Freestyle dog- neoficiální dogdancingové závody. Na závody jsme se svezli s Verčou, jelikož naše autí trošku umřelo, takže výběr nového vozu pořád na programu. :D No a k závodům, no občas nám to prostě nesedne :D a Falco pro dnešek opět zavelel, že už to stačilo a rozhodl se opustit plac. :D Holt prostě Falouš, i když s posledním místem, ale s parádně užitým tanečním dnem jsme se na večer vrátili spokojení domů. :) Jel s námi i Báďáček :) a on je prostě božíí :) Foto: M. Irglová

image image image

13. 11. 2016 - Krásná neděle užitá pořádnou procházkou :) Se smečkou na Čertovce, prostě naše nejoblíbenější místo :). Báďáček 5. měsíc, tak rychle to uteklo. 

image image image

12. 11. 2016 - Svatomartinská výstava psů :) Pro nás s Badíčkem úplně první výstava a zmákli jsme to ! :)

E-Bay od Brány ráje... VN1. Dostal od pana Vondrouše pěkný posudek - Spr.rámec, silná kostra, pěkná hlava, dobře nesené ucho, rovný hřbet, korekt. postoj, dobrý pohyb, pěkné znaky. 

Moc děkuji Lence za parádní den na výstavě a za nejlepší uvedení na výstavní plochu. Pro nás první společná výstava s Báďáčkem, on je prostě boží, můj úžasňák. < 3

Utíká to strašně už 5. měsíc  

image image

6. 11. 2016 - Čmuchání po Edenu, máme tu poslední, úplně poslední trek této sezóny. Takže ještě na poslední chvíli se přehlašujeme na midovou trať a beru Falca s Fíkem. Jdeme si užít 42 km po Edenu :). Končíme sezonu v naší již oblíbené a klasické exotické partě :) mám vás moc ráda :). Ráno na startu se pozdravím se Sylvou a apol. a my vyrážíme vstříc krásnému dni po Hruboskalsku. Jako odpočatý, no hodně odpočatý a nevyužitý Falco ..táhne jak blázen a já jen tlapu za ním. Hrozný ulehčení !! Takže v cíli ani nevím, že jsem šla 42 km a kupodivu to neví ani Falco, už mám opravdu zpět svého turistu :) Nejlepší zakončení sezony dokonce 1. místem :) 42 km za 9. hod. Díky moc za krásný den :) fotky ZDE

image image image

1. 11. 2016 - První listopadový den jsme taky museli využít a tak rychlo domluva s Věrkou a hurá na toulání kolem Martinických rybníků. :) Jsme si s Věrkou tak trochu zbyly no :D ale parádně jsme se prošli a užili si krásné odpoledne :) Áďa, Čert, Báďa. 

image

image30. 10. 2016 - Poslední říjnový víkend jsme si užívali taky procházkově a teda bylo to imagenáročné :D. Nejdříve dopolední procházka po Čertovce s Lukášem a Daff :) To s námi šla celá smečka, pravda tam mi trošku Falco brnkal na nervy :D páč prostě se musel napást na poli .... :D a pak jsme si už jen s Báďáčkem vyjeli na procházku k Lence :) Mám moc ráda procházky u Lenky, naše boží chovatelka :). Badíček je ve smečce u Lenky prostě doma :).  

29. 10. 2016 - Procházka na Dvoračky - A zase naše oblíbené Dvoračky :) sníh sice slezl, ale procházka mezi lidma, přestávka v hospodě a pár kilometrů po hřebeni, to nás prostě strašně moc baví :). Razíme dnes s celou smečkou. Takže Michal s Matesem a Fíkem a já s Falcem a Badíkem. Uděláme jen kratičké kolečko přes Kotel na Dvoračky a pak hezky rychle dolů na Mísečky. :) Počasí nám přálo a užili jsme si parádní Krkonošskou procházku. :) Fotky ZDE

image image

28. 10. 2016 - Zase jeden z těch parádních dní, na skok do práce a hurá na prochajdu :) sraz choďácké omladiny pod vedením Sylvy. :) Socializace není nikdy dost a tak jsme jeli moc rádi. :) Setkali jsme se i s bráškou Edmontem, Badíček si pohrál a musím říct, že mě teda nepřestává překvapovat. Mezi psiskama je boží, hlídá si mě, hned přijde, mám z něho radost z kluka mýho. :) Fotky od Sylvy, moc děkujeme :) 

image image image

22. 10. 2016- Super Dance Dog- Naše premiéra na oficiálních DD závodech. Už bylo na čase vyzkoušet jak bude Falco cvičit bez pamlsku a on byl božíí :) Parádně odcvičil naši námořnickou sestavu. Skvělý taneční den :) Báďáček se s námi socializoval :) Foto: Martina Irglová 

image image image

16. 10. 2016- Pája nám nafotil fotečky :) tlapkové focení v kempu na Malé Skále. Moc děkuju :)

Báďáček, můj božan :) 

image image

image image

16. 10. 2016- Seminář obedience se Sašou Křivohlavou. Ještě před koncem vyhlášení tlapkového treku, odjíždím s Falcem a Badíčkem směrem na Mladou Boleslav, kde budeme odpoledne cvičit obedienci. Báďáčkův první seminář a makal božsky, já ho fakt žeru. Soustředil se parádně, snažil se, od pejsků se nechal krásně odvolat, přemýšlel u cvičení a my se zase naučili pár triků jak pokračovat dál. Báďáčka cvičení moc baví a pak to baví i mě. :) Fotky ZDE

image image image

15. 10. 2016- Krkonošská tlapka- končí trekařská sezona a my se s ní neloučíme longem, ale Midem... holt imagevedoucí funkce v práci se okecat nedá a tak si půjdeme užít alespoň těch 42 km na midovou trať. Ve čtvrtek dovezeme Michálka na meeting longu ač musím říct je mi divně, při představě, že já zítra nikam nejdu :O. Hrozný boj ve měimage samé.... Do soboty to, ale opadlo a já ráno stojím na startu s Fíkem i Falcem. Nejdřív se míjím s Jančou a Michalem, kteří jsou už z longu v cíli a pak vyrážíme vstříc trase. Na trase nikdy nejsi sám, prostě ti čtyřnozí parťáci jsou všechno!! :) Mám klid, pohodu a ťapu si jak chci... Falco je celkem v ráži, takže na Zbirohy běžíme..na Michovku se taky rychle sesuneme a vesele razíme do skalních měst. Falco dal trasu neskutečně na pohodu, všech těch x schodů, vyhlídek atd. Jsem moc ráda, že to dal..a ťapal opravdu krásně. Čas 9:30 hod za který jsme urazili 42,5 km nám vynesl 10. místo.no možná se někdy ometeme i na tom MIDU, ikdyž longaři jsou prostě nej. Fotky ZDE 

7. 10. 2016 - Výlet na Dvoračky za sněhem. :) Hodně rychlá akce s Věrkou  a bylo to parádní. ! Krásná procházka za prvním sněhem :) a to počasí úžasný..sluníčko, azuro.. stihli jsme to! Báďáček lítal za Čertíkem a na pohodu uťapal celou trasu, je to možný? To moje štěně nemá vypínač :O.... doma před večeří si ještě pohrával s balónem :D Prostě nezmar a roste mi z něho parádní parťák na trasy :). Fotky ZDE a co nejdříve musíme znovu. :D :) Báďáček  už 4. měsíc :) 

image image image 

2. 10. 2016 - Falco oslavil již 6. narozeniny. Můj úžasňáku hlavně ať zdravíčko drží a máme se spolu jen a jen fájn :). Letí to letí.... 

image image

29. 9. - 2. 10. 2016 Dogtrekking Krajem Karla Hynka Máchy - Moje srdcovka, ač to tenkrát vyšlo úplně jinak než mělo.. prostě tam jsem longům propadla. :) Díky moc trekařská parto! :).

Letošní první opravdová krizovka, první znechucení už od první kontroly... fakt to vypadalo, že tenhle trek to hlava nedá..  A fakt nedala.... před bivakem krize jako prase :D ale došli jsme na 56 km, tam jsme ještě nikdy nespali. Bivak božíí a hodně mi pomohl, druhý den se mi už ťapalo jedna báseň. :) Mám nejlepšího turistu Fíčka, on dá prostě všechno ! :), a díky moji spolubojovníci na trase :) jste hrozně fájn :)

image image image

 a ještě moc díky mým osobním venčitelům Falouše a Baďáčka :) hned se mi jde líp, když vím, že je o ně doma parádně postaráno. :)

Dalších 93 km na kontě s časem 32:32 hod. Nakonec parádní víkend ikdyž celkem vyčerpávající. :) 

Fotky ZDE :) 

28. 9. 2016- Sváteční výlet na Dvoračky - Nová práce s novými podmínkami .D takže volný sváteční den a škoda ho nevyužít. Rychlo akce a domluva s Martinou a Michalem. :D Mates má domácí vězení před longem a tak Michal vyrazil s Falcem a já mohla vzít i Báďáčka. Trasu jsem vybrala co nejkratší aby mi ji mimino ušlo..no a zbytečně :D páč Báďáček lítal sem a tam a zase zpátky :D takže 3 km nahoru ani nepocítil. Musím říct, že v hospodě byl boží. Vzorňáček vydržel, než jsme spořádali knedlíky, guláš atd. :D no a pak zase zpátky dolů. Doma by na něm člověk marně únavu hledal. Bude to prostě trekař ! a já ho vážně žeru :) je to můj božánek. Fotky ZDE

image image image

24. 9. 2016- Naše už každoroční akce- Pojizeřím za sluncem . Čekaně, nečekaně jsme jeli všichni. Falco image

imageFíkem se mnou šli dlouhou trasu a Báďáček na nás čekal v  základně. Měl ty nejlepší chůvy, které mohl mít. Holky moc díky. :) Postupně se dozvídám, že to byla taková hlídací štafeta, vím je to náročné. :D Ale copak jsem ho mohla nechat doma- musel prostě zažít chodský speciál. :D Pavle promiň za ty sežraný housky z batohu, holt štěňátko mělo hlad. :D Falco s námi ušel celou trasu o 37 km a já jsem byla tenhle den opravdu nejšťastnější, že mě ani ty krizový chvíle na trase nijak nerozházely... Fajn den s celou smečkou, parádní partou..víc takových a za rok už i s Baďáčkem na trase. :) Děkujeme moc za parádně zorganizovanou akci :)  Fotky z trasy s Verčou ZDE  

Báďáček- další týden začíná :) roste mi s něho už nohaté zvířátko. Náš božánek :) 

image image image

17. 9. 2016- Pochod KČT Kam nedošel velbloud. Pěší trasa 51 km za 12hod. Pohodová trasa s Fíčkem :) Můj turista nejlepší :) Pěkně jsme ještě potrénovali na longa. Skupinka s Michalem a Verčou. Trošku jsme zmokli, ale užili si fajn den. :) Tak zase za rok :) fotky ZDE 

image image image

image image image

Badíček nám roste před očima, můj úžasňáček :). 3. měsíce a týden- 12,5 kg. Můj nejlepší nový parťák :) Mám parádní smečku.

Socializujeme Badíka na procházkách (Badík, Fizy a Bouí) na toulání kolem Martinických rybníků. :) 

image image image image

image image

11. 9. 2016- Domluvená trasa s Martinou a Bendou :) Ráno teda ještě na skok do práce, takže kvůli mě jaksi start posunut o hodinu dozadu... Před pravým polednem vycházíme ze Špindlu a jak to říci, prostě se vaříme.. kopce, kopečky, azuro, sluníčko ..nejlepší relax po náročném týdnu. :) Na horské boudě tu pohárek, tu zelňačka a špagety... Ušli jsme 30 km a domů dorazili večer. Krásná neděle. :) Fotky ZDE

image image

8. a 10. 9. 2016 - Rodinná setkání vrhu E od Brány ráje. Úžasňáčkům jsou už tři měsíce. :) Rodinné venčení u Lenky a Soni :) Ennya, Edmond a E-bay od Brány ráje, zase spolu. :) 

image image

image

3. 9. 2016- Víkendové služby v práci si s Badíkem krátíme výletem. :) Procházka po Riegrovy stezce. Mám parádního parťáka :) 

 image image image

image

image28. 8. 2016 - Výstup na Sněžku za východem slunce. Tolik dní bylo krásně a tak jsme naplánovali výlet. V sestavě s Michalem a Verčou jsme ráno v půl třetí vyráželi z Hromovky vstříc nočnímu dobrodružství. Pro mě nepředstavitelný relax po pracovním týdnu, který byl prostě náročný. :) Noc jasná, tempo pohodové a v půl pátý se hlásíme u Luční boudy. Času máme habaděj, takže přioblečení vrstev, jelikož se tu trošku zkazilo počasí. Cestou na Sněžku jsme usoudili, že dnešní východ budeme sledovat z pod vrcholu naší nejvyšší hory. Další východ, který ač nebyl úplně jasný, tak stejně boží :) nejlepší přivítání nového dne. :) Fotky ZDE  

image image

Badík 11. týden :) Mazánek roste jako z vody :) Můj úžasňáček. 

image image image

27. 8. 2016 - Badíka učíme turistice, takže jsme ho vzali na hory... kratičkou procházkou na rozhlednu Žalý :) Smečka mi spolu ťape krásně a máme pár foteček s výhledy ZDE. :)  

image image image

20. 8. 2016- dogtrekking po stopách Járy Cimrmana... Prostě trek, který nelze vynechat. :) Boží atmosféra, boží zázemí a vždycky boží trasy Kokořínskem. Letos jsme se upsali krátké trase, kvůli Falcovi. Takže ještě s Áďou a Crazy, Verčou a smečkou jsme to překonali. Já ještě i s Fizzynkou, takže Falco, Fík a Fizzy..no parádní spřežení. Snad se mi ještě ten Falco vychodí a budu moct takhle chodit pak i s Badíkem. :) Fotky ZDE

image image

image image image

15. - 19. 8. 2016 Každoroční tábor dogfrisbee a dogdancingu s Álou Smolíkovou. Na tábor jsme vyrazili jak jinak než v celé sestavě a teda týden dovolený si užili úplně maximálně. :) Badík se socializoval, na trénincích dogdancingu si i drobek pocvičil, na trénincích frisbee se proběhl za disky a já si užívala každého dne, který jsem měla jen pro svoji smečku. :) Stihli jsme dokonce i první výlet k přehradě- Les království.. krásné místo. Večerní táboráčky, táborové focení prostě hodně náročné dny. :) všechny fotky ZDE

image

11. 8. 2016 - Smečka před objektivem Marti a teda fotečky se povedly luxusně. Badík už má 9. týden a pěkně nám doma řádí. Náš malý božánek, tak ráda jsem, že ho mám. :) 

image image

image image

                                                                                                                                                                                    Foto: Martina Hlavová :) 

3. 8. 2016 - Už máme úžasňáčka doma, tak ať se u nás máš jen fájn. :) Badík je šikulín cestu domů dal v pohodě, doma je za vzorňáčka ikdyž trošku uplakanýho. :) Můj závisláček :)  Fotky z prvních společných dní ZDE

image image image image

Návštěva u štěnátek a je vybráno :) K nám domů pojede fialový klučík :) E-bay od Brány ráje - náš Bady.

Tak ať se ti u nás líbí božánku náš :)  

image

image21. - 24. 7. 2016 - Dogtrekking Stopou strejdy Šeráka, letošní Šerák zase pecka ! :) V sestavě s Jančou a Michalem jsme odťapali 93,5 km za 38:06 hod. Příští rok půjdeme s Fíkem už na bronzovou plaketku :D tak ťuk ťuk ať nám to ještě ťape. :) Parádní společnost na trase, super počasí, ani tropy ani buřina :) psisko šlapalo, jak jen mohlo a my si užili ,, dovču" v Jeseníkách. Kopec Točník mi asi zůstane v paměti hodně dlouho, protože na šplhání se do nebe, to nejde jen tak zapomenout. :D

Fotky ZDE tak treku zdar. :)  

image image image

image image image

16. 7. 2016 - Výlet na Kozí hřbety, hlídáme Fizzynku a tak jsme vyrazili na výletík. :) Na plánu byla kratičká trasa a tak jsme vzali Vojtu a naší mamču :) takový parádní rodinný výlet. :) Pohodičkové tempo, psiska na volno, nikde ani noha :) parádní Krkonošké putování :) Fotky ZDE

image image

image image image image 

Hlídám, hlídáš hlídáme. :) Léto je čas dovolených a u nás je bezvadný psí hotel :D. Hlídáme psí kamarády :) a čím víc tím líp. Čertík, Moo, Fizzynka, Aiw :) Fotky ZDE

image image image

10. 7. 2016 - O Holovouský pohár, dogdancingové závody, které pořádala Zuzka a my nemohli chybět :) prostě podpořit startovní listinu. Jak jsem Falcovi slíbila už poslední závody :D pak bude cvičit choďátko. :D No a to by nebyl Falouš aby se zase nepředvedl. :D Moc toho teda neukázal, ale to je prostě můj božan lenivej. :D :) I tak jsme si užili parádní den mezi našimi kamarády bylo to moc fajn. :) 

image

4. 7. 2016 - Dlouho plánovaný výlet na Sněžku s dvojčaty :) Konečně jsme zase vyrazili společně. A teda dnešní cesta za borůvkovými knedlíky se maximálně povedla :) Občas je potřeba vyměnit psiska :) Fotky ZDE

image image

30. 6. - 3. 7. 2016 - Bloody Walk LONG, konečně nám to vyšlo a dali jsme si longa po Krkonoších. :) S Michalem a Matesem jsme odťapali 87 km za 29:52 hod. Parádní trek po překrásných Krkonoších. :) Opět plno zážitků, hlavně ze čtvrtečního prologu. :D Poslední kilometry longové trasy jsme odťapali s Áďou a Jančou :) holky na nás v Černém Dole počkaly a tak jsme došli společně. Moc díky :) Fotky ZDE

image image image

image image

image image image

Trénujeme stopy, letos už máme odšlapány čtyři, máme moc aktivit, moc práce a tak nestíháme, ale snažíme se  :) Fotky ze stopování s Čertíkem ZDE

image

17. - 19. 6. 2016Choďácký víkend, celý víkend v partě choďáčkářů, kam už patříme. :) Letos ještě bez choďáčka takže výletím s Fíkem a Falcem. :) Sobotní dlouhý výlet se podařil parádně a dali jsme i nedělní, i když pravda ten příjezd do práce byl trošku jen tak tak. :D Děkujeme Věrce za uspořádání a přístí rok zase ! :)

Fotky ZDE 

image image image

image image

4. 6. 2016 - Pochod KČT - Líšeňské pochody trasa 50 km. Parádní den v Českém ráji. :) Chvílemi dost vedro, dusno, ale bojovali jsme a celou trasu společně ušli. Takový malý trénink na longovou Tlapku, na kterou se už moc těšíme. :) Za parádní společnost na trase a morální podporu děkuji Michalovi :D Fotky ZDE 

image image

28. 5. 2016 - Pochod KČT- Za Trutnovským drakem. Naplánovali jsme si trasu 30 km aby s námi mohl jít i Falco, protože kvůli práci se prostě na dlouhé prochajdy moc nedostaneme, takže když už tak jedině všichni ! :) Parádně jsme si prošli místa, kde jsme ještě nebyli a s Michalem a Matesem nám to ťapalo jedna radost. :) Fotky ZDE a přístí týden s Fíčkem na další KČT akci. :) 

image image

image image

   22. 5. 2016 - Neoficiální dogdancingové závody -  O Krakonošův pohár. S Falcem na letošních prvních DD závodech od nás nedaleko ve Vrchlabí, které pořádala Kamča. :) Nic méně na place nám to jaksi úplně nesedlo, takže ani celá sestava neodcvičena, holt prostě zdraví už není to co bývalo a už to nebude jako dřív ! Ale užili jsme si parádní den mezi našimi tanečními kamarády. :)

                   image image

image image image

image image

Foto: Fotojn (děkujeme) :) a Míša Václavů (taky moc děkujeme) :)     

   19. 5. 2016 - trénink stop. :) Přidali jsme se k Míše na stopy, takže mezi profíky, kteří stopují pravidelně. Já s Falcem a naší kratičkou začátečnickou stopou. :D Super odpoledne zakončené parádní grilovačkou. :) Tak snad brzy zase vyrazíme. :) 

image 

          17. 5. 2016 - Výlet po Jizerkách - den volna se hodí přímo na tůru a tak jsme vyrazili v kompletním složení. :) Stihli jsme déšť, sníh, vítr, ale nakonec i sluníčko vyšlo, takže jsme necukli a celou naplánovanou trasu ušli. :) Absence hospod na trase nám dokonce přinesla i parádní čas 37 km/7:30 hod. :D Kopec z Kořenova pod Štěpánku už nikdy více zažít nechci.. Mákli jsme si dost, ale i Falco to s námi dal :) a to mě těší nejvíc. :) Tak zase příště na delší prochajdě. :) Fotky ZDE. 

image image image

image image image image

image image

Po pořáádné tůře, domácí odpočinek v novém pelíšku. :) Tzv. KOTCOVÝ PES :D :D

   8. 5. 2016 - Hodně na rychlo na Pecce, ale stihli jsme všechno. :D Výcvik, táborák, procházku :) Parádní nedělní dopoledne. :) Fotky z procházky ZDE 

image image

Max, Fidorka, Fík, Falco a Crazy                                                                                                      Foto: Janča, děkujeme :)

  7. 5. 2016 - Další dogtrekking s Fíčkem a to Krakonošův, který pořádala Míša s Jeníkem. :) Takže ani my jsme nemohli chybět. :) Trasu MID o 34 km jsme dali za 7:47 hod. a umístili se na 9. místě. Překrásná trasa místy, kde jsme ještě nikdy nešli. :) Děkujeme... Kde jinde mohl Fíček oslavit své 9. narozeniny než na trase. :D

Fotky ZDE Více v proběhlých akcích. :) 

image image image 

  5. 5. 2016 - Trénovat se musí a tak jsem konečně i s Falcem vyrazila na výšlap. :) Dali jsme si společných 30 km na rozhlednu Žalý. Snažím se Falca zase vychodit a vypadá to, že to dáme, druhý den po tůře byl úplně v pohodě. :) Těším se na společné tůry :) a dnešní cesta za borůvkovými knedlíky se prostě povedla. :) Fotky ZDE

image image image

28. 4. 2016 -  Návštěva chodských miminek - S Věrkou jsme čtvrteční odpoledne cestovali do Vysoké u Holic a navštívili celou mini ZOO u Bolehovských. :) Celý vrh K jsme si poňuchňali a ve večerních hodinách jeli zpět. :) Fotky ZDE a teda musím říct, že zelený pejsek je prostě luxusní :) Moc děkujeme za možnost návštěvy ;)  

image image image

21. 4. - 24. 4. 2016 Krušnohorský dogtrekking LONG - S Fíčkem jsme vyrazili na náš další letošní long. Příjezd do kempu byl sice takový trošku spíše pozdní (nebo- li ranní) :D, ale co se dá dělat, když člověk musí jet až po práci. Trasu jsme si parádně užili s Jančou a Dokýškem, chvilku i s Michalem a Májou. :D No prostě pohodový trek :) Fotky ZDE (článeček snad někdy bude) :D

Překrásná trasa a my dali 97 km za 35:06 hod. :)  

 image image image      image image image image

                                                                                                                                             Fotky od Janči a Gwen (moc díky za vypůjčení) :) 

16. 4. 2016 PESOS přímo za čumákempo týdnu opět v Praze tentokrát na procházce na podporu útulků. Vlakem dokonce i s Matesem a zvládli to kluci šikovní na pohodu. :) Prošli jsme 6,5 km dlouhou trasu Kunratickým lesem. Mělo by těchto akcí být opravdu více, protože co můžeme udělat více, než jen jít a pomoci u toho opuštěným psiskům. :) Fotky z parádní akce ZDE

image  image  image  image

- 10. 4. 2016 FOR PETS - Konečně se nám poštěstilo a navštívili jsme veletrh s potřebami pro domácí zvířata. To člověk je zírá co všechno krásného je pro mazlíky a já bych mohla chodit dokola a dokola pořád, takže pár koleček a domů jsme odjížděli s x vzorečkama, taštičkama pamlsků atd. atd. :D Parádní den v Praze a pro Falca po dlouhé době zase socializační den ve vlaku, metru, výtahu, mezi lidmi a ve víru velkoměsta. Mám teď večer totálně unaveného psa ! :) Fotky ZDE 

image image image 

- 4. a 5. 4. 2016 - BĚŽKOVÁNÍ - boží počasí a mně tak vyšlo skvěle volno po Toulovci, takže jsem vyrazila na běžky. V pondělí jen s Falcem a dali jsme si naše oblíbené 12 km kolečko a v úterý jsme vyrazili i s Fíkem a pančelkou Verčou. :) Totální spokojenost na všech stranách, páč nikde nebyla téměř ani noha :) Fotky ZDE a ZDE

image image image

image image image 

 31. 3. - 3. 4. 2016 - DOGTREKKING Po stopách Toulovce - LONG. První letošní long je za námi a my si ho tak parádně užili. :) Letos jsme poprvé přibalili s sebou i Matese a on to dal s Michálkem bravůrně. :) Asi nám tu rostou parádní parťáci i na dlouhé tratě. :) Takže pro změnu v partě Michálek x 2 a my s Jančou jsme odťapali longovou trať o 89 km s časem 33:11 hod. :) Nejlepší prodloužený víkend a teď už se těšíme na Krušky. :)

 Fotky zatím ZDE, článek neslibuji, ale někdy snad i bude ! :D

image image image 

                Foto : HAnnz-  Díky moc :)                                             Foto : Janča- Díky moc :)                                                               Foto: organizátoři treku - Díky moc :)

29. 3. 2016 Procházka s chodskou bandou - I když to všechno špatně dopadlo, tak nějak jsme v chodské bandě zůstali a procházkujeme společně. :) Operativně domluvená procházka s Kamčou, Věrkou a Jeníkem kolem Martinických rybníků. :) Nakonec vydrželi ti nejsilnější, kteří dali i další kolečko. :D

image

Falco s chodskou bandou, Meibless z Dašického zátiší, Ultimate Speed z Gipova, Vivien Reilly z Gipova a Xtreme Trace z Gipova :) 

27. 3. 2016 - VELIKONOČNÍ BĚŽKOVÁNÍ - Celé Velikonoce jsem byla v práci (no jak jinak), takže jsme hodně rychle a to opravdu rychle domluvili výlet na běžkách. Vypadalo to asi tak, že ráno v půl šestý budím Michálka, že jedeme. :D Akorát já jedu bez Fíka, jelikož ten už nám šel napřed..holt pes zdrhač ! :D Ále to by nebyl Fík, aby si nechal ujít bezva výlet, takže po odchycení Fíka u místního konzumu a nalodění běžek a Matesů u Mihoků, jedeme konečně směrem na Mísečky. A teda božsky se nám to povedlo.. no podívejte se samy. Fotky ZDE 

image image image

image image

18. 3. 2016 - Procházkování  s Martinou a Jančou. Kvůli práci toho moc nestíhám, ale hned jak mám chvilku času, tak někde šmajdáme. Dle volna mého a ostatních, většinou na procházky někoho splašíme. :) S Martinou jsme vyrazili na 23 km okruh po Českém ráji :) a s Jančou a Májou na okruh Martinickými lesy. :) 

image image

11. 3. 2016 AKTUALIZACE- Procházkování, seminář frisbee :) více v proběhlých akcích!  

image  image image 

13. 2. 2016 - Náš milovaný úžasňáček Badík - Xenon Brand z Gipova nás náhle opustil 11. 2. 2016 v 10 hod. V noci 10. 2. 2016 mu nebylo dobře a tak jsme jeli na veterinu, kde mu s podezřením na přítomnost kamínků v žaludku dělali RTG. Kamínky v břiše měl a tak dostal ještě kontrastní látku, ráno

image jsme jeli na další RTG, abychom zjistili, jak se kamínky posunují. Celou noc jsem ho hlídala a doufala, že hned ráno budu mít zase svoje veselé štěňátko. Jenže život se nás nikdy nezeptá, jak si to představujeme dál. Pan doktor Badíka poslechl a po shléhnutí večerního RTG nás ihned poslal na jinou veterinu s podezřením na problém se srdíčkem. Já jsem chtěla, ale s ním k našemu veterináři. Badík se dlouho držel.. chvilku doma i kousal balonek. Nakonec, ale už ani cestu nezvládl a v Železném Brodě nám zkolaboval :(. Ještě jsme zaběhli na veterinu v Brodě, aby nám ho vrátili zpět, ale už to nešlo. Bez Verči bych to nedala.... Díky za všechno. Po dalším RTG pan doktor zjistil, že měl Badík srdeční vadu, chyběl mu veliký kus srdíčka a srdíčko, už Badíkovo tělíčko nezvládlo. Chybí nám moc a je mi líto, že nás musel takhle opustit, proč nám ho jen vzali. Taková smůla pro malinkaté stvořeníčko. Užili jsme si spolu u nás doma 11 dní, za které jsem moc ráda. Byl to miláček a jak psala Věrka.. I za tak kratičký život, dokázal udělat veliký dojem a zanechat po sobě spoustu bolavých srdcí. :( Děkuji Kamče, že mi ho svěřila a za to, jak úžasňáčka vymazlila. Já jsem z něho nadšená, byl to miláček náš! Moc nám chybí a nikdy na něho nezapomeneme. :( 

30. 1. 2016 - V sobotu večer jsme si domů přivezli Baddíka - Xenon Brand z Gipova. :) Kamča vymazlila štěníky parádně a nám začalo doma veselo. Je to mazlinek, Falco s Fíkem přijali nového člena parádně a určitě budou skvělá parta. :) Fotky z prvních dnů u nás doma ZDE  

image image image

image image image

22. - 23. 1. 2016- Náš Zimní sen.

Nahlásili jsme se na dvou etapový zimní závod, který pořádal Pavel Kohout. Takže všude samá ,,čevečka" :D. No a my s vořechama a jedním Australským Jelitem, že to zkusíme taky. Místo pořád bylo a tak jsme třemi týmy EXOTŮ doplnili startovku. Nakonec z 30 týmů se na start postavilo pouze 21 týmů. Na závod jsme schytali opravdu pořádnou zimu, takže první (noční) etapa v -22°C a druhá (denní) etapa v -10°C a sněhové vánici. Bojovali jsme .... a tím se zařadili mezi pětici týmů, která ušla celou trasu. Tedy cca 80 km za 24:18 hod. Fíček, Dokýšek, Mates a Corin (ještě jednou díky za půjčení) makali božsky, takže po ně hlavně nejvější pochvala. :) Zimní závod je s ,,normálním" jarním-podzimním trekem totálně nesrovnatelný... tohle byl prostě mazec a opravdu boj sám se sebou, protože podmínky určily, že se jednalo opravdu o hodně, hodně náročný závod. Ale my to DALI !! JUCHŮŮ :)

více v proběhlých akcích BRZY !!

image image image

17. 1. 2016- Zimní procházka na Dvoračky :) Více v proběhlých akcích :) 

Fotky moje ZDE, Janči ZDE- Děkujeme :) a Michalovi ZDE (taky díky) :) 

 image

16. 1. 2016- Běžkování s Michalem, role se otočily a teď jsem pod dohledem trenéra já :D to abych je na Zimním snu nebrzdila :) boží dopoledne krásnou zimou :) Fotky ZDE 

image image image image image

13. 1. 2016- Další návštěva u štěňátek :) Fotky budou od Kamči :) 

6. 1. 2016- První návštěva u štěňátek, a tak nějak čekaně, nečekaně.. nás v letošním roce bude na psích akcích více :) 

Xenon Brand z Gipova ----> chodský pes (vymazlený Žluťásek od Kamči) :) Foto: Verča

image image

1. 1. 2016- Novoroční procházka s Michalem a Matesem. :) Smutná krajina v zimě bez sněhu :( Fotky ZDE

image image image

TOPlist